tablet

tablet

Tablet Onarımı

Çatlakları (bu şekilde değil), parça değişimlerini, su hasarlarını, şarj portu onarımlarını ve rıhtım bağlantı onarımlarını düzeltebiliriz. Yardımımızla Game of Thrones oyununu daha hızlı ve en düşük fiyata almaya başlayabilirsiniz.

Cihazınızda yanlış olabilecek herhangi bir şey için tablet onarımı:kırık ekran, su hasarı, arızalı hoparlörler ve mikrofonlar ve daha fazlası. Samsung, Kindle, Asus, Acer ve Dell:Herhangi bir büyük markanın cihazlarını onarabiliriz.

iOS / iPad Onarımı

Tercih ettiğiniz tablet bir iPad mi? İPad Air de dahil olmak üzere her türlü Apple mobil cihazı için tablet onarımında size yardımcı olabiliriz. İPad'inizi, Apple'ınızın olmasını beklediğiniz yüksek işlevli araca geri gönderelim.

Android Tablet Onarımı

Bir Google Nexus'un temiz Android deneyimini mi yoksa Samsung Galaxy Tablet'in yüksek güçlü özelliklerini mi tercih ediyorsunuz? Teknisyenlerimiz herhangi bir Android tableti tanılayıp onarabilir, böylece bir kez daha güzel bir şekilde çalışır.

Microsoft Tablet Onarımı

Belki de önemli işleri yapmak için bir Microsoft Surface kullanıyorsunuzdur. Tablet onarım servisimiz herhangi bir Yüzey modelini kapsar. Sorunsuz çalışan bir Microsoft tablet ile zamanında çalışmaya geri dönmemiz için bize güvenebilirsiniz.

Onarım, optimizasyon ve temizlik

  •  Tüm onarımlarda% 100 müşteri memnuniyeti garantisi ve 180 günlük garanti
  •  Fiyat eşleşmesi teklif edin ve herhangi bir rakibin fiyatını geçme

Anakart tamiri, İkinci el bilgisayar ürünleri, Kartuş ve toner dolumu

Netiz Bilgisayar - Tamiri - Bakımı - OEM - Yedek Parça - Hastanesi