Cennet Mahallesi Bilgisayar Tamiri

Cennet Mahallesi Bilgisayar Tamiri

İstanbul Cennet Mahallesi'nde bilgisayar teknik servis ve tamir hizmeti vermekteyiz. Bilgisayarlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun yerinde tamir ve onarım hizmetimiz vardır.

Netiz Bilgisayar olarak hedefimiz siz değerli müşterilerimize en kalite ve en hızlı şekilde çözüm sağlamaktır. Sadece Cennet Mahallesi'nde değil istanbul'un diğer noktalarında da yerinde bilgisayar servisi hizmetimiz vardır. Netiz Bilgisayar olarak sadece bilgisayar servisi değil yazıcı bakım ve onarımı da yapmaktayız. Ofis yada kişisel kullanım amaçlı sahip olduğunuz yazıcılarınızın bakım ve onarımlarını da yapmaktayız.

Teknik servisimizde yapılan işler 60 gün garantili olup memnun kalmanız bizim önceliğimizdir.

Hizmet verdiğimiz markalardan bazıları şu şekildedir;

Samsung, HP, Dell, Acer, Asus, Campaq, Sony, MSI, Toshiba, Casper, Exper, Apple Macbook, Lenovo, Packard Bell ve diğer marka notebook ve desktop (masaüstü) bilgisayarlarınızı garantili bir şekilde tamir etmekteyiz. Ayrıca Yazıcı tamiri, Tarayıcı tamiri, Toner Dolumu, Kartuş Dolumu hizmetlerimizde vardır. Bilgisayarınız veya yazıcınız için ihtiyacınız olan tüm yedek parça ve aksesuarlar için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Markası yada modeli her ne olursa olsun tüm bilgisayarlarınıza format atmaktayız. Dilerseniz bu işlemi adresinizde sizi yormadan gerçekleştirmekteyiz.

Hepsi ve daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Satışta, Teknikte ve Fiyatlarda Netiz ...

Anakart tamiri, İkinci el bilgisayar ürünleri, Kartuş ve toner dolumu

Netiz Bilgisayar - Tamiri - Bakımı - OEM - Yedek Parça - Hastanesi