Tablet Tamir Hizmetleri

Tablet Tamir Hizmetleri

Mobil Cihaz Tamir Merkezi

Kimin kırdığı önemli değil. Biz düzeltiriz. Mobil cihazınızın pilinin takılması veya onarılması için bize getirin. Çoğu cihaz mağazamızda hızlı bir geri dönüşle uygun hizmeti gerçekleştiriyoruz. Apple, Samsung, Lenovo, Casper, Huawei, Hometech, General Mobile, Everest, Asus:Herhangi bir markanın tablet cihazlarını onarabiliriz.

Tablet Onarım Teşhisi

Eğitimli teknisyenlerimiz ilk önce Tabletin sorununu test edip doğru bir şekilde teşhis edecek. Soruna neden olan parçaları değiştirdiğimizden emin olacaklar. İhtiyacınız olmayan bir şey için gereksiz ödeme yapmamanızı sağlayacağız; Ardından, onarımlar yapıldıktan sonra, mağazamızdan ürünüzü almadan önce düzgün çalıştığından emin olmak için cihazınızı tekrar test edeceğiz.

Garanti ve Bakım

Yaptığımız her şeyde olduğu gibi, akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya MP3 çalarınızı tamir ederken kaliteli hizmet almanız için elimizden gelen her türlü imkanı sağladığımızı bilmenizi isteriz. Teknisyenlerimiz cihazınızı hassas ve özenle ele alacaktır. Parçalar ve işçilikle ilgili Cihazınız 60 günlük tam kapsamlı garantimizle desteklediğimizi unutmayalım.

En Kaliteli Hizmet

Kaliteli yedek parça her zaman kaliteli ürünler ve üstün hizmet bekleyebilirsiniz. Sürekli gelişen mobil teknolojilerin uzmanı olarak, en iyi mobil cihaz markalarını tamir etmek için Tablet Onarım ve servis alt yapımızı geliştirdik. Ekiplerimiz, bu akıllı telefonlara, tabletlere ve MP3 çalarlara yedek pil takmanın yanı sıra ekranları, düğmeleri, bağlantı noktalarını ve bileşenleri onarmak veya değiştirmek için tamamen eğitilmiştir.

Mağazamıza Kahve içmeye Bekleriz

Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi getirin; kırık ekranları, düğmeleri, yerleşik kameraları, şarj bağlantı noktalarını(şarj soketi), hoparlörleri, kulaklık jaklarını ve daha fazlasını onarabiliriz. Yeni piller takıyoruz ve Tablet tamirinden sonra cihazınızı gelecekteki hasarlardan korumak için elimizden geleni yapmaktayız. Bugün mağazamızı ziyaret edin.

iPad Ekran Değişimi, iPad Pil Değişimi ve Fazlası
"Yakınımda iPad onarımı" arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. İPad'inizi nereden satın aldığınız önemli değil, onarım gerektiğinde Netiz Bilgisayar'daki yüksek vasıflı, profesyonel teknisyenlere güvenebilirsiniz. Apple yetkili servisi ve onarımları için daha fazla ödeme yapmayacaksınız. Fiyatlar, gereken onarım modeline ve tipine göre değişebilir. İlk tahmini almak için yerel mağazamızı ziyaret edin. Onarımların çoğu 2–5 iş günü içinde tamamlanacaktır, ancak bu gerekli onarımın türüne bağlı olarak değişebilir. Orijinal Apple parçaları kullanıyoruz.

iPad ekran onarımı, şarj sorunları, iPad pilinin değiştirilmesi, yazılım zorlukları için düzeltmeler ve herhangi bir donanım sıkıntısı da dâhil olmak üzere Apple tabletinizin rahatsız eden her şeyi düzeltilebilir. 9.7 inç iPad Pro, 12.9 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini 4 ve daha pek çok iPad modelinde onarım yapılabilir. İPad Air 2 ekran değişimine mi ihtiyacınız var? Sorun değil. İPad mini ekran onarımı mı arıyorsunuz? Tabi ki. İhtiyaç duyduğunuzda bir iPad mini 4 ekran değiştirme veya iPad mini 2 ekran değiştirme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çatlamış bir iPad ekranı için olanlar da dahil olmak üzere tüm iPad onarım maliyetleri bir çok onarım merkezinden daha uygun maliyetle tamir ettirebilirsiniz.

Android Tabanlı Tablet Tamiri
Netiz Bilgisayar olarak çok çeşitli Android tablet cihazlarını onarabilir. Bunlara Samsung, Asus, HTC, BlackBerry, Lenovo, LG, Dell, HP, Toshiba, Sony, Google, Amazon, Motorola, Sony ve daha fazlası tarafından üretilen tabletler dâhildir. Tablet ekran onarımları, dokunmatik değişimi, şarj soketi onarımları ve  benzeri çeşitli servis hizmeti sunuyoruz. Ayrıca tabletinizle birlikte kullandığınız kameralar, hoparlörler ve daha fazlası gibi cihazları da onarabiliriz. Piyasa genelde uçuz çin tabletlerinin de onarımını ekonomik servis ücretlerine yapmaktayız. Onarımlarımız her zaman hızlı ve ekonomiktir. Çoğu tablet onarımı bir iş günü içinde yapılabilir, böylece cihazınızı olabildiğince hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android 5.0-5.1.1, Lollipop, Android 6.0-6.0.1, Marshmallow, Android 7.0-7.1.2, Nougat, Android 8.0-8.1, Oreo, Android 9.0 P , Pie, Android Q 10.0 Sürümlerinin yazılım sorunlarını onarıyoruz. Ekran onarımı, Ekran Onarımı, Arka kapak tamiri, Sıvı Onarımı, Mikrofon Onarımı, Şarj Portu Onarımı, Kamera Onarımı, Kamera Onarımı, Sim tutucu Onarımı, Hoparlör Onarımı, Kulaklık jakı onarımı, WIFI Onarımı, Sessiz Düğme Onarımı, Ses Düğmesi Onarımı, Yazılım Onarımı, Ev Düğmesi Onarımı,  Güç Düğmesi Onarımı, Teşhis Hizmeti.

Windows Tabanlı Tablet Tamiri
Windows Tablet Tamir Servisleri, geniş bir Windows Tablet onarım yelpazemiz var. Acer Tablet, Asus Tablet, Lenovo Tablet, Microsoft Tablet, Dell Tablet, HP Tablet, Toshiba Tablet, Sony Tablet, Motorola Tablet, Sony Tablet, Netiz Bilgisayar olarak ekran onarımları, şarj portu onarımları, kamera onarımları, hoparlör onarımları ve çok daha fazla farklı onarım hizmetleri sunmaktadır. Lütfen aşağıda listelenen tüm onarımlara bakın.

Ekran onarımı, Ekran Onarımı, Arka kapak tamiri, Sıvı Onarımı, Mikrofon Onarımı, Şarj Portu Onarımı, Kamera Onarımı, Kamera Onarımı, Sim tutucu Onarımı, Hoparlör Onarımı, Kulaklık jakı onarımı, WIFI Onarımı, Sessiz Düğme Onarımı, Ses Düğmesi Onarımı, Yazılım Onarımı, Ev Düğmesi Onarımı,  Güç Düğmesi Onarımı, Teşhis Hizmeti.

Yazılım yükseltmeleri ve yüklemesi
Yazılımınız, özellikle işletim sisteminiz güncel değilse, tabletiniz mümkün olan en yüksek hızda çalışmaz ve hata mesajları ve kilitlenmeler alabilirsiniz. Yalnızca performans etkilenmez - yazılım güncellemeleri oldukça düzenli olarak yayınlanır ve genellikle gelişmiş güvenlik ve hata düzeltmeleri gibi yeni özellikler içerir, bu nedenle bazı önemli iyileştirmeleri kaybediyor olabilirsiniz. Yeni bir yazılım yüklemek veya işletim sisteminizi güncellemek, özellikle bir şeyler ters giderse oldukça büyük bir girişim gibi görünebilir, bu nedenle bu görevi uzmanlara bırakmak daha rahat olabilir.

Teknisyenlerimiz, tabletinizin önerilen kurulum veya yükseltme ile uyumluluğunu kontrol ederek işleme başlayacaktır. Uyumlulukla ilgili bir sorun varsa, tablet modeliniz için diğer seçenekler hakkında öneriler sunabilirler. Eski ve eski tüm yazılımları kaldıracak, yeni yazılımı veya yükseltmeyi yükleyecek, otomatik güncellemelerin çalışıp çalışacağından emin olacak ve hepsinin iyi olduğundan emin olmak için kapsamlı bir test gerçekleştireceklerdir.

Tamirini Yaptığımız Markalar

•    Samsung
•    Everest
•    Apple
•    Lenovo
•    Hometech
•    Concord
•    Alcatel
•    Casper
•    Amazon
•    Huawei
•    GoldMaster
•    General Mobile
•    Vestel
•    Reeder
•    Powerway
•    Vorcom
•    Ultrapad
•    C5 Mobile
•    Turkcell
•    Microsoft
•    Sony
•    Asus
•    Auris
•    Jedi
•    Midbook
•    Fluo
•    Exper
•    RCA
•    Dark
•    Firebrand
•    Technopc

 

  Tabletleriniz için Her şey

  İşte teknisyenlerimizin en sık karşılaştığı tablet onarımlarının ve servislerinin kısa bir listesi. Ancak, daha birçok hizmet var, bu yüzden burada ne aradığınızı görmüyorsanız, sadece sormanız gerekir. Hızlı, güler yüzlü hizmet ve uygun fiyatlardan gurur duyuyoruz.

  • Yeni tabletinizi kurma Yeni bir tablet
   satın aldıysanız, onu kurup kullanmayı öğrenmek biraz şaşırtıcı görünebilir. Tabletlerin satın alınması genellikle pahalıdır ve düzgün bir şekilde ayarlamanız önemlidir, aksi takdirde en iyisini elde edemezsiniz. ComputerMend teknisyenleri sizin için tüm kurulum sürecinden geçerek tabletinizin en başından itibaren en iyi şekilde çalışmasını sağlar.

   Teknisyenler birçok model ve tablet bilgisayar markası konusunda deneyime sahip olduklarından, tüm kırışıklıkları biliyorlar. Doğru işletim sistemi ve uygulama sürümüne sahip olmanızı, e-posta gönderip alabilmenizi ve otomatik güncellemelerin çalışmasını sağlarlar. Ağınızı veya WiFi bağlantılarınızı kurabilir ve test edebilir, ardından tabletinizi tamamen işlevsel ve kullanıma hazır olarak verebilirler.
    
  • Tablet performans sorunları
   Tabletiniz eskisinden daha yavaş mı çalışıyor yoksa daha sık hata iletileri mi alıyorsunuz? Daha önce kaygan ve hızlı bir elektronik cihaz yavaşlamaya başladığında gerçekten rahatsız edici, bu nedenle tabletinizi kapsamlı bir veri temizleme ve ayarlama işlemine tabi tutun. Onarım merkezlerimiz, en yeni teşhis araçları ve ekipmanları ile kurulmuştur, böylece teknisyenler tabletinizle ilgili herhangi bir sorunun kaynağını belirlemek için tam bir teşhis hizmeti sunabilir.

   Teknisyenlerimiz, performans sorunlarına neyin neden olduğunu bulmak için tabletinizi test edecek - donanım, yazılım, veri depolama, herhangi bir faktör olabilir. Daha sonra, istenmeyen verileri temizlemek ve gereksiz uygulamaları kaldırmak ya da belki de daha teknik bir düzeltmeye ihtiyaç duyulabilecek en iyi hareket yoluna karar vereceklerdir. Gerekli eylemi gerçekleştirdikten sonra, tabletinizi mümkün olduğunca iyi çalıştığından emin olmak için test edecek ve daha sonra size geri verecektir.
    
  • Tablet ekranı ve LCD sorunları
   Ön cam ve LCD, tabletinizin hasar görmeye en duyarlı iki alanıdır, ancak elde taşınır cihazınızdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için çok önemlidir. Çatlamış, çizik veya hasarlı bir ön cam veya LCD, tabletin başarıyla çalıştırılmasını imkansız hale getirebilir, bu nedenle tabletinizi çaldıysanız veya düşürdüyseniz ve hasar gördüyse, gecikmeden uzmanların ellerine koymanız gerekir.

   Teknisyenlerimiz her şeyden önce hasarın sadece ön ekran camına mı yoksa LCD'nin hasar görüp görmediğine karar verecektir. Teknisyenlerimiz 'önce onarım' politikasını uygular ve genellikle diğer onarım merkezlerinin ekran değiştirmeyi veya hatta bir cihazı hurdaya çıkarmayı önereceği bir onarım yapabilir. Herhangi bir onarımın gerçekleştirilmeden önce maliyet etkinliği hakkında dürüst tavsiyelerde bulunmalarına güvenebilirsiniz. LCD onarımını veya ekran değişimini tamamladıktan sonra, tabletinizi test edecek ve daha sonra yeni gibi size geri verecektir.
    
  • Sıvı hasarı onarımları
   Teknisyenlerimizin sıvı hasarlı tabletleri tamir etmek için ne sıklıkla çağrıldığına şaşırabilirsiniz - bir su birikintisine bırakılmış olsunlar veya üzerlerine bir içki dökülmüş olsunlar. Tabletiniz herhangi bir sıvı ile temas etmişse, durumu kurtarmak için yapmanız gereken birkaç şey vardır.
    
   • Tableti sıvıdan çıkarın ve emici kâğıt veya havlu kullanarak yüzeylerden mümkün olduğunca fazla sıvı çıkarmaya çalışın. Saç kurutma makinesi kullanmayın, bu kalıntıları daha sonra sorunlara neden olacak yapışkan bir karmaşaya dönüştürebilir.
   • Tableti kapatın ve tamamen ön ve arka kaplamak için yeterli kuru (pişmemiş) pirinçle birlikte plastik bir torbaya kaydırın.
   • Tableti tekrar açmayın - en yakın ComputerMend onarım merkezine götürün veya gecikmeden bir onarım teknisyenini arayın.
     

   Teknisyenlerimiz tabletinizi dikkatlice temizleyip kurutacak ve gerekirse dahili çalışmaların hasar görmediğinden emin olmak için açacaktır. Gerekli tüm onarımları tamamladıktan sonra, dikkatli bir şekilde tekrar çalıştırırlar ve iyice test ederler. Sıvı hasarının cihazınız için ölümcül olduğu kanıtlanırsa, verilerin ondan kurtarılması konusunda önerilerde bulunur ve sonraki adımları önerirler.
    

  • Tablet donanım onarımları
   Bir tabletin kullanım sırasında yıpranabilen veya hasar görebilecek birçok yönü vardır ve teknisyenlerimiz birçok ve çeşitli onarım ve değiştirme yapabilir. Örneğin, piller yavaş yavaş şarj tutma yeteneğini kaybedecektir, bu nedenle pil değiştirme onlar için rutin bir görevdir. Tablet bir şarj tutmuyorsa, pil yerine onarım veya değiştirilmesi gereken şarj portu olabilir. Ana Ekran düğmesi, Güç düğmesi ve Ses Düzeyi düğmeleri, günlük çalışma sırasında kullanıldıkları ve sıklıkla kötüye kullanıldığı için onarım için sık sık karşılaşılanlardır.

   Tabletinizin ses öğeleri de zamanla hasara karşı hassastır - mikrofon onarımı ve hoparlör onarımı gibi kulaklık jakı onarımları sık sık istenir. Tabletteki kameralar da hasar görmeye yatkındır, bu nedenle ön kamera onarımı veya arka kamera onarımı teknisyenler tarafından düzenli olarak tamamlanır. Bunlar, tablet onarım uzmanlarımız tarafından onarılabilen veya değiştirilebilen bir tabletin fiziksel yönlerinden sadece birkaçıdır, bu nedenle tablet sorununuz, donanım veya yazılımınız ne olursa olsun, teknisyenlerimiz çok değerli, yüksek kaliteli onarım hizmeti sunabilir.
    
  • WiFi ağ kurulumu
   Bir tabletin asıl noktası, küçük ve taşınabilir olmasıdır, bu nedenle bu taşınabilirlikten en iyi şekilde yararlanmak için ofisiniz veya eviniz için bir kablosuz yerel alan ağı (Wi-Fi) ayarına ihtiyacınız vardır. Kendi WiFi ağınızı kurmak mümkündür, ancak aynı zamanda biraz karmaşıktır - tabletiniz için en iyi bağlantıyı elde etmek için doğru olduğundan emin olmanız gerekir, aksi takdirde e-posta gönderip alamazsınız. ve internete erişim.

   Teknisyenlerimiz sizin için WiFi yükleyebilir - bir adrese gelecek, en iyi konumu seçecek ve kablosuz bir yönlendirici kuracaklar. Ağınızı yapılandıracak, güvenli hale getirecek ve mümkün olan en iyi WiFi sinyalini aldığınızdan emin olmak için iyice test edeceklerdir. Ayrıca, Wi-Fi sinyalinizi geliştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz ekstra kitler hakkında teknik öneriler de sunacaklardır. Genellikle, sinyalinizin mülkün tamamına ulaşmasını sağlamak için WiFi güçlendiricileri önerilir (güzel havalarda dışarıda çalışmak isterseniz bahçe dahil). Herhangi bir jargon olmadan makul teknik tavsiye için ComputerMend teknisyenlerine güvenebilirsiniz.
    

  • -posta hesaplarını ayarlama E- posta, hem iş hem de kişisel kullanım için hayatın vazgeçilmezlerinden biridir ve tabletiniz e-posta almanın ve göndermenin kolay bir yoludur. E-posta hesabınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için doğru kurulum çok önemlidir, ancak tabletinizde e-posta kurulumu oldukça zor olabilir. En başından itibaren verilecek kararlar vardır, örneğin; POP3 veya IMAP mi? Bir e-posta adresi mi yoksa birkaç tane mi? Hangi verilerin depolanması gerekir? Yanlış karar verin ve temasın dışında kalabilirsiniz, bu yüzden onu uzmanlara bırakmak en iyisidir.

   Zaten bir e-posta hesabınız varsa veya yeni bir hesaba (veya birkaçına) ihtiyacınız varsa, teknisyenler tüm süreci sizin için halledebilir. Tabletinizi servis sağlayıcı seçiminize bağlar, gönderen adlarını, e-posta imzalarını ve veri depolama alanını kurarlar. Tüm sürecin kapsamlı bir testini yapacaklar ve sizi verimli bir e-posta hizmetiyle bırakacaklar.
    
  • Takvim ve e-posta senkronizasyonu
   Tablet bilgisayar sahibi çoğu insanın akıllı telefon, dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayar gibi başka elektronik cihazları da vardır. İdeal bir dünyada, tüm bu cihazlar birbirleriyle konuşur ve senkronize olur. Sorun, yokken gelir ve önemli bir e-postayı veya randevuyu kaçırmak riskini taşırsınız, çünkü her bir cihazı kontrol etmeniz gerekir.

   Teknisyenlerimiz teknik sihirbazlar olduğundan, e-postalarınızın ve randevularınızın çeşitli cihazlarınızda paylaşılmasını sağlamanın yenilikçi yollarını bulabilirler. En iyi yaklaşımı bulmak ve kullandığınız çeşitli platformlar arasında verileri senkronize etmenizi sağlamak için yılların deneyimini her türlü cihaz ve üreticide kullanacaklar.
    
  • Kötü amaçlı yazılım ve virüs kaldırma
   Bir virüsü alacak kadar şanssızsanız veya tabletinize kötü amaçlı yazılım bulaşmışsa, sonuç oldukça ciddi olabilir ve hızlı bir şekilde hareket etmeniz gerekir. Kötü amaçlı yazılım, sahte veya virüslü web sitelerini ziyaret ederek, tehlikeli uygulamaları indirerek veya e-postalardaki ekleri açarak tabletinize girebilecek kötü amaçlı yazılımlara verilen addır. Kötü amaçlı yazılım tabletinize girdikten sonra, bazı türler dolandırıcıların kredi kartı veya banka bilgileri gibi kişisel bilgilere erişmesini sağlamak için tasarlanmıştır veya yıkıcı türler tabletinizi yavaşlatabilir veya hatta zarar verebilir veya verilerinizin bir kısmını veya tamamını silebilir.

   Kötü amaçlı yazılımlar genellikle izlenmesi zor olacak şekilde tasarlanmıştır ve tamamen ortadan kaldırmak için uzman yardımına ihtiyacınız olacaktır. Teknisyenlerimiz her türlü kötü amaçlı yazılım türünü bulma konusunda deneyime sahiptir ve hızlı ve güvenli bir şekilde kaldırmak ve tabletinizi en yüksek performansa geri yüklemek için araçlara ve uzmanlığa sahiptir. Ayrıca sizin için uygun bir güvenlik yazılımı yükleyebilir ve gelecekteki kötü amaçlı yazılım sorunlarından kaçınma konusunda yararlı tavsiyeler sunabilirler.

  Bizim sözümüz

  • En iyi onarım fiyatları, garantili
  • Yerel uzmanlar tarafından aynı gün onarımlar
  • Bize gelebilirsin, ya da sana gelebiliriz
  • Yüksek kaliteli tablet onarımları, güler yüzlü hizmet

  Güvenilir ve güvenilir
  Teknisyenlerimiz, tüm tablet bilgisayar markaları için yüksek kaliteli onarım ve destek hizmetleri sunma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Marka, model, yaş veya tabletin nereden satın alındığına bakılmaksızın, tabletler için aynı gün içinde uygun onarımlar, bakım ve yükseltmeler sunmaktan gurur duyarlar.

   

  Anakart tamiri, İkinci el bilgisayar ürünleri, Kartuş ve toner dolumu

  Netiz Bilgisayar - Tamiri - Bakımı - OEM - Yedek Parça - Hastanesi